O International Motors

International Motors Sp. z o.o. powstała w celu zapewnienia najwyższej jakości usług transportu samochodowego w całej Unii Europejskiej. Doświadczenie kierowców, nowa flota samochodowa i odpowiednie zaplecze logistyczne odróżniają nas od wielu innych firm w tym działających. Do transportu samochodów używamy wyłącznie własnych pojazdów przystosowanych do załadunku pojazdów uszkodzonych. Każdy transport jest objęty polisą ubezpieczeniową do wysokości 150 000 EUR. W 90% przypadków dostarczamy samochód w ciągu 24 godzin od załadunku.

Odpowiedzialność

Od momentu odbioru pojazdu ponosimy pełną odpowiedzialność za powierzony nam ładunek. Aby spełnić tę odpowiedzialność, posiadamy wszystkie niezbędne licencje i zezwolenia transportowe, certyfikaty oraz pełne ubezpieczenie ładunku. Nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni i mają wieloletnie doświadczenie w transporcie samochodowym. W każdej chwili możesz również liczyć na wsparcie naszych spedytorów.

Flota

Nasza flota składa się z 4 zestawów nowoczesnych wież samochodowych z przyczepami przystosowanych do transportu 3 samochodów jednocześnie. Wszystkie samochody są wyposażone w wyciągarki, zestawy startowe pojazdów awaryjnych i rolki transportowe. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane, bardzo dobrze utrzymane, dzięki czemu świadczymy nasze usługi niezawodnie i zawsze na czas. Przyjmujemy również zamówienia na nietypowe transporty, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów.